Stowarzyszenie kamienica - działania

>>> MONIKA ŁUCZAK, MARIA INES GUL - ZMYŚLONE

>>> MONIKA ŁUCZAK, MARIA INES GUL - ZMYŚLONE

Stowarzyszenie Promocji Kultury "Kamienica", Klub Myśli Twórczej "Lamus" oraz Galeria Terminal08 zapraszają na wernisaż wystawy:


MONIKA ŁUCZAK, MARIA INES GUL - ZMYŚLONE

 

10.08.2012 r., godz. 18:00 - otwarcie wystawy, Galeria TERMINAL08, ul. Grobla 15.

Wystawa czynna do 07.09.2012 r.
 

Monika Łuczak - pasjonatka fotografii, zawsze ma przy sobie aparat. Fascynują ją klasyczne i eksperymentalne techniki fotografii. Preferuje fotografię optyczno-chemiczną. Najchętniej robi portrety, bądź zdjęcia inscenizowane. Uwielbia obserwować ludzi i ich zachowania. Od października zaczyna studia o specjalności fotografia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Shillera w Łodzi.
monikaluczak.blogspot.com

María Inés Gul - studentka grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Laureatka Międzynarodowego Konkursu na Komiks dla Dzieci i Młodzieży “ABECEDEX” w ramach Festiwalu Ligatura. Uczestniczka m.in. wystaw: “Legendy Wawelskie” na Zamku Królewskim na Wawelu oraz “Książka dobrze zaprojektowana. Zacznijmy od dzieci.” W Galerii Rondo Sztuki w Katowicach. Absolwentka warsztatów rysunku modowego u Tomka Sadurskiego. Prowadziła własną stronę z ilustracjami mody w magazynie Exklusiv. Współpracowała jako grafik z Nowojorskim Stowarzyszeniem Pisarzy oraz z magazynami: Art and Fashion Magazine, KMAG, BACHOR, POP MAG, Zwykłe Życie, Piana. Aktualnie pracuje dla Tavi Gevinson jako ilustrator w ROOKIE MAG. Zbiera książki dla dzieci i kolekcjonuje sny.
marjainez.com

Wystawa zorganizowana w ramach projektu TERMINAL08 - MIĘDZYNARODOWA GALERIA SZTUKI - SZTUKA JAKO DOŚWIADCZENIE 2012, dofinansowana z budżetu Miasta Gorzowa.

Galeria Terminal08 czynna w soboty i niedziele w godz. 12-18, w pozostałe dni rezerwacje telefoniczne 788-365-737 lub email: bart@terminal08.org

<<< giik.pl
<<< TV Teletop
<<< Gazeta.pl Gorzów
 
<<< www.terminal08.org
<<< SZTUKA JAKO DOŚWIADCZENIE

 
 
Archiwum |